Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Smaruj

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka

Smaruj,kujawsko-pomorskie

135 000 zł1 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Smaruj gmina Łysomice Powierzchnia działki: 1500m 2 Lokalizacja: - działka znajduję się w bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowane Toruń

Na Skarpie,Toruń(Smaruj + 13 km)

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny (notarialny) Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/12m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł2 255 m² 709,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2 255 m2 położona przy ul. Rodzinnej w Toruniu. Nieruchomość z pięknym widokiem na Wisłę. Zadrzewiona działka znajduje się w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem Elgiszewo

Elgiszewo(Smaruj + 14 km)

1 799 000 zł383,60 m² 4 950,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:15 700 m²

Wyjątkowa rezydencja z linią brzegową Drwęcy niezwykła nieruchomość, która łączy w sobie elegancję, przestrzeń, naturę oraz ogromny potencjał inwestycyjny. To jedna z nielicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Golub-Dobrzyń

Golub-Dobrzyń(Smaruj + 22 km)

200 000 zł8 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna o powierzchni 8000 m , położona w spokojnej i malowniczej okolicy, idealnej dla osób szukających ciszy, kontaktu z naturą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy, ul. Kortowa

Lubicz Dolny(Smaruj + 8 km)

713 263 zł66,35 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Grand Lubicz Apartments to prestiżowe osiedle położone w malowniczym Lubiczu Dolnym przy ul. Kortowej. Kameralne osiedle odznacza się wyjątkową i elegancką architekturą, zaprojektowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń(Smaruj + 13 km)

487 000 zł53 m² 9 188,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Świetna Inwestycja w centrum Torunia, 3 pokoje ul. Warszawska Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania o metrażu 52,7m2, mieszkanie składa się: * 3 oddzielne pokoje *.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Ciechocin

Ciechocin(Smaruj + 15 km)

360 000 zł70 m² 5 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ciekawą ofertę sprzedaży 2 pokojowego parterowego domu o całkowitej powierzchni 70 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Toruń

Rubinkowo,Toruń(Smaruj + 13 km)

18 980 zł1 518,40 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz przestrzeni, która dopasuje się do Twojej wizji biznesowej, a nie odwrotnie? Przedstawiam Państwu unikatowa powierzchnie na wynajem w strefie przemysłowej w Toruniu. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł127,54 m² 5 880,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w zadbanej i eleganckiej kamienicy przy ulicy Jagiellońskiej 25. To doskonała propozycja dla osób ceniących przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Chełmża(Smaruj + 13 km)

770 000 zł7 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej w miejscowości Zelgno Bezdół Lokalizacja: zelgno-Bezdół, gm. Chełmża, powiat toruński, woj. kujawsko-pomorskie Powierzchnia działki: ok. 7.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka

Smaruj,kujawsko-pomorskie

190 000 zł2 788 m² 68,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Smaruj (gmina Łysomice) o powierzchni 2788m2. Działka znajduję się w bardzo ładnej lokalizacji w sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Smaruj

Smaruj,kujawsko-pomorskie

99 000 zł1 300 m² 76,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kilka działek pod Toruniem , gmina Łysomice, miejscowość Smaruj , 4 km od galerii Grebocin, dojazd drogą asfaltową, media prąd woda kanalizacja, metraże od 1300 do 3002 m2 , możliwość.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij